Замір дверей

Заміряти двері самостійно можна лише на первинному етапі для попереднього прорахунку. В інших випадках краще скористатися послугами наших спеціалістів. Оскільки ми несемо відповідальність за якість виконаної роботи, а також наші професіонали зможуть відповісти на питання, що Вас цікавлять.

Послуга виміру по Києву: 400 грн

Послуга виміру за межами Києва: 400 грн +25 грн/км

Оплата

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Оплата товару за безготівковим розрахунком здійснюється згідно з виставленим рахунком на оплату на розрахунковий рахунок нашої компанії. Наше підприємство є платником ПДВ на загальних засадах.

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою провадиться в магазинах у національній валюті.

Оплата банківською картою

Оплата можлива банківською карткою (Visa, Master Card) без комісії.

З товаром надаватимуться оригінали наступних документів:

безготівковий розрахунок: рахунок-фактура, видаткова накладна, податкова накладна (яка реєструється в ЄРПН згідно з вимогами ПКУ);
інші види оплати: договір, чек про оплату, видаткова накладна.

Доставка

Замовлення можете забрати зі складу чи магазину самостійно або замовити доставку. Самовивіз можливий у день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в магазині.

Доставку по Києву здійснюємо транспортом компанії, рештою населених пунктів або регіонів України, ми можемо доставити будь-якою зручною для Вас кур’єрською службою. В обов’язковому випадку товар страхується на повну вартість, та витримуються вимоги щодо додаткової упаковки для транспортування.

Час доставки

Час доставки узгоджується з менеджером служби доставки, який обов’язково зв’яжеться з вами одразу після того, як ви розмістите своє замовлення. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення та наявності товару на складі. За наявності дверей в середньому доставка здійснюється до 5 робочих днів.

Встановлення дверей

Професійне встановлення дверей – це одна з найголовніших складових терміну служби дверей. Установка – процедура серйозна і відповідальна, і що найголовніше вимагає грамотних фахівців, які працюють із сучасними електроінструментами. Досвідчений майстер із встановлення дверей завжди повідомить замовнику, що монтаж можна розпочинати тільки після завершення етапу чистового оздоблення, коли стіни вже вирівняні, зашпакльовані, оштукатурені та пофарбовані, завершено всі мокрі роботи та всі елементи приміщення висушені. Фахівці-монтажники нашого салону є сертифікованими спеціалістами з виконання монтажу всього асортименту виробів. У свою чергу наявність професійного інструменту забезпечує якісну установку міжкімнатних дверей.