ПРИЙМАННЯ ТОВАРУ

Придбана продукція повинна бути оглянута замовником на предмет пошкоджень та інших дефектів, і прийняті за якісними та кількісними показниками до моменту установки дверей (супутних матеріалів) як самостійно так і професійними монтажними бригадами.

УВАГА! При недотриманні умов транспортування, зберігання та монтажу придбаної продукції, всі пошкодження на продукції не враховуються як брак і на них не застосовуються гарантійне обслуговування.

ГАРАНТІЯ

При купівлі продукції на сайті www.grazio.ua ми надаємо гарантію 1 рік!

Ми даємо гарантію на всі експлуатаційні функції міжкімнатних дверей та товарів партнерів від 6 до 12 місяців з моменту придбання ( в залежності  від виду товару). Для збільшення терміну служби міжкімнатних дверей та інших оздоблювальних матеріалів необхідно дотримуватися правил користування – установка повинна здійснюватися тільки після закінчення будівельних та оздоблювальних робіт, пов’язаних з виділенням вологи і пилу. (бетонування та обштукатурювання, побілка і фарбування, поклейка шпалер і укладання плитки).

Монтаж дверей повинен здійснюватися тільки спеціалістами. Ми виконуємо свої зобов’язання щодо гарантійного строку на продукцію при умові проведення повного комплексу послуг нашими фахівцями: замір, доставка, підйом та встановлення міжкімнатних дверей.  Для збільшення строку використання продукції потрібна подальша правильна експлуатація дверей самим покупцем:

 1. Монтаж і подальша експлуатація дверей повинна проходити при температурі повітря від + 80С до +400 С, при відносній вологості повітря від 30 до 60 %.
 2. Встановлення дверей після «усадки» нового будинку з дотриманням технології установки.
 3. Встановлення спеціальних доводчиків, стримуючих хід двері при відкриванні та, як наслідок, пошкодження дверного полотна в результаті удару об стіну.
 4. Уникання механічних пошкоджень дверей
 5. Коректний догляд за поверхнею дверей (відсутність агресивних очищувачів)

Дотримання цих правил збільшить термін використання нашої продукції. Всі претензії за зовнішнім виглядом і параметрам замовлення приймаються тільки в момент доставки. Не пошкоджуючи упаковку товару, ви зможете повернуть замовлення або його обміняти.

За діючими правилами випадок визнається гарантійним:

 • Двері змінили геометрію при дотриманні повних вимог до експлуатації
 • Сталося руйнування конструкції протягом гарантійного строку
 • Виникли відшарування шпону (фарби) і тріщини шириною більше 1 см

Випадок не визнається гарантійним:

 • Ушкодження механічного характеру, яке з’явилося в результаті механічних впливів (необережне ставлення до дверей, порушення технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт)
 • Попадання на поверхню продукції будівельних матеріалів (лаки, фарби, клей, штукатурка тощо)
 • Неналежне використання продукції протягом гарантійного строку, в т.ч. вплив джерела УФ-випромінювання.

Гарантія поширюється на вироби, які вказані в специфікації, що додається в накладній при покупці продукції.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Згідно законодавства Клієнт має право повернути товар протягом 14 днів з моменту купівлі.

 1. Упаковка товару повинна бути цілісною
 2. Зберігання товару в горизонтальному положенні та при температурі від +80С до +400С
 3. Вартість відправки оплачує клієнт. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника залежно від фактичної/об’ємної ваги та оціночної вартості товару.

Якщо ви отримали не той товар, який замовляли, товар неналежної якості або товар, що не відповідає фото на сайті, ми компенсуємо вартість відправки цього повернення з відділення.

УМОВИ ЗБЕРІНАННЯ

 1. Зберігати продукцію тільки в заводській упаковці
 2. При зберіганні дверей повинні бути вжиті заходи захисту продукції від механічних пошкоджень, забруднень, впливу атмосферних джерел ( УФ випромінювання, волога, сильне джерело світла)
 3. Щоб уникнути деформації дверних полотен, необхідно зберігати:
 • При тривалому збереженні – в горизонтальному положенні на жорсткій основі, щільно укладеними один до одного без застосування проміжних прокладок
 • Короткострокове (до 2-х діб) – у вертикальному положенні, притуленими до жорсткої опори, виключно на довгому торці

ЗАБОРОНЕНО! Зберігати двері на вузькому торці у вертикальному положенні. Це може привести до деформації.

 • Збереження погонажу: необхідно зберігати в горизонтальному положенні на жорсткій основі, щільно укладеними один до одного без застосування проміжних прокладок

Категорично не допускається притуляти до полотен інший вантаж, який чинить тиск на площину і може викликати продавлення упаковки і деформацію виробів. А також ходити по горизонтально покладеним полотнах та погонажу.

УМОВИ ЕСПЛУАТАЦІЇ

 1. Есплуатуйте двері (покриття для підлоги, фурнітуру, перегородки) в сухих, опалювальних та провітрюваних приміщеннях з температурою повітря не нище +80С і не вище 400С з відносною вологістю 30-60%.
 2. Перед установкою придбану продукцію рекомендовано на 3-4 доби покласти у приміщенні, де буде відбуватися монтаж.
 3. Не встановлюйте придбану продукцію біля опалювальних приладів, бо коливання температури може спричинити відшарування на покритті окремих елементів виробів.
 4. Не допускається попадання на поверхню штукатурних розчинів будь-якого складу: фарби, лаки, клеї, що може утворити плями та пошкодити покриття.
 5. Для догляду за поверхнею продукції використовуйте миючі засоби, які не містять агресивних та абразивних елементів.
 6. Не попускайте попадання на поверхню продукції води, прямих сонячних променів та джерела сильного світлового випромінювання.
 7. При експлуатації дверей у ванній кімнаті дотримуйтесь вимог щодо провітрювання приміщення після використання ванної кімнати за призначенням.
 8. Мінімальний зазор від нижнього торця до підлоги повинен складати 7 мм.

ДЯКУЄМО, ЩО КУПУЄТЕ У НАС!

Продавець, який діє на підставі статуту, пропонує будь-якій особі, яка замовляє або  має намір придбати чи замовити товари для особистих потреб (надалі – “Покупець”), укласти цей договір, викладений у стандартній та незмінній для всіх формі у вигляді публічної оферти (пропозиції укласти договір), шляхом прийняття в цілому наступних умов:

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1.           За цим договором Продавець зобов’язується передати у власність Покупця обрані Покупцем в Інтернет-магазині «Grazio.ua» товари (дверні блоки, комплектуючі до них товари, фурнітуру, підлогове покриття та ін., надалі в тексті Договору – “Товар”), а Покупець оплатити такі товари на умовах цього договору.

1.2.           Товар передається за найменуваннями, за кількістю та за ціною, що описані в замовленні та/або рахунку-фактурі, що є невід’ємною частиною Договору. На прохання Покупця, Продавець власними або залученими силами може виконати доставку та (або) монтаж Товару на об’єкті Покупця. Доставка та монтажні роботи виконуються за окремою домовленістю, про що вказується в Замовленні, та оплачується за окремим рахунком – фактурою.

 1. ПРИЙМАННЯ, ОБРОБКА ТА СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ

2.1.           Замовлення Покупців на придбання товарів направляються Продавцю шляхом заповнення відповідної форми на сайті www.grazio.ua або шляхом здійснення дзвінка до салону, номери телефонів якого розміщені на сайті  www.grazio.ua.

2.2.           Під час оформлення Замовлення Покупець самостійно обирає спосіб оплати Товарів (один із вказаних в п. 3.2  цього), зазначає спосіб та адресу доставки Товарів, а також повідомляє номер мобільного телефону та іншу контактну інформацію (прізвище, ім’я по батькові, адресу проживання, адресу електронної пошти, за наявності). При цьому номер мобільного телефону має бути діючим та забезпечувати можливість отримання Покупцем SMS-повідомлень.

2.3.           Для узгодження строків отримання Товарів, уточнення замовлення або його коригування, представник Продавця може зв’язатися із Покупцем за номером телефону, який останній вказав під час оформлення замовлення.

2.4.           Передача товару здійснюється одним із наступних способів, на вибір Покупця, про що зазначається в замовленні:

–  в салоні Продавця, який  розташований  за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 20.

– за адресою Покупця, вказаною в замовленні, при цьому Покупець повинен забезпечити приймання Товару.

– поштою, за допомогою послуг спеціалізованої служби доставки – «Нова Пошта» на умовах, що розміщені на сайті http://novaposhta.ua.

 • Строк передачі Товару визначаються Сторонами у Замовленні.

 

 1. ЦІНА ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

3.1.           Покупець зобов’язаний оплатити Товари за цінами, зазначеними на сайті  www.grazio.ua в момент їх замовлення, якщо цим договором не передбачено інше. Ціна цього договору включає загальну ціну Товарів, плату за доставку та/або монтаж (якщо було замовлено доставку та/або монтаж). .

3.2.           Способи оплати Товарів:

3.2.1.     Готівковими коштами;

3.2.2.     Безготівково, банківською карткою (Visa/MasterCard);

3.2.3.     Через термінали самообслуговування.

3.3.  Покупець проводить попередню сплату Товару шляхом повної сплати вартості замолених товарів  у термін 1-го (одного) банківського дня з дня оформлення замовлення.

3.4. Після готовності  Товару до передачі (відправки), про що Покупець повідомляється згідно п. 4.1. Договору. У разі замовлення доставки та/або монтажу Товару, Покупець повну попередню сплату зазначених робіт (послуг) згідно рахунку – фактури. 

 1. ДОСТАВКА ТОВАРІВ.

ПЕРЕХІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ТОВАРИ

4.1. Продавець зобов’язаний у строк, визначений замовленням та Договором, передати Товар Покупцю, або іншій особі, визначеній Покупцем відповідно до умов даного Договору, при умові його 100%-ї оплати. Зобов’язання Покупця прийняти Товар наступає з дати готовності Товару, про що Покупець сповіщається за телефоном та (або) електронною поштою, вказаними у замовленні, та (або) SMS-повідомленням. Момент сповіщення Покупця про готовність Товару може бути зафіксованим Продавцем технічними засобами.
4.2. Товар вважається переданим Продавцем і прийнятим Покупцем по кількості, якості та асортименту в момент підписання Сторонами (або іншими особами, які мають на це відповідні повноваження) видаткової накладної на Товар. При прийманні Товару Покупцем (або іншою особою визначеною Покупцем), проводиться обов’язкова перевірка Товару на відповідність номенклатурі замовлення, а також на наявність зовнішніх механічних пошкоджень, при цьому Покупець (або інша особа визначена Покупцем) до підписання видаткової накладної повинен перерахувати кількість одиниць Товару та перевірити Товар на відсутність дефектів. При виявленні зовнішніх механічних пошкоджень Товару після прийому, претензії Продавцем не приймаються, що не стосується прихованих заводських дефектів Товару, які неможливо виявити візуально при прийомці Товару.

4.3. Право власності на Товар переходить від Продавця до Покупця з моменту підписання видаткових накладних Сторонами, або уповноваженими особами. У разі доставки Товару за допомогою послуг спеціалізованої служби доставки – «Нова Пошта», право власності на Товар переходить до Покупця, в момент одержання поштового відправлення,  на умовах, що розміщені на сайті http://novaposhta.ua. Ризик випадкової втрати чи пошкодження Товару несе його власник.
4.4. Продавець передає Товар Покупцю особисто, або іншій, уповноваженій Покупцем особі, при умові повної оплати товарів. 

4.5. Покупець або особа, яка діє від його імені та за його дорученням, зобов’язаний прийняти Товар та/або забрати його із салону Продавця у строк, що не перевищує 7 (семи) календарних днів з дати сповіщення Покупця про готовність Товару. Підписання Покупцем видаткової накладної підтверджує факт переходу права власності на Товар від Продавця до Покупця, а також прийняття Товару за кількістю та якістю.

4.6. Продавець безоплатно зберігає Товар протягом 7 (семи) днів з дати сповіщення Покупця про готовність Товару. У разі порушення Покупцем зобов’язань щодо одержання Товару в строки передбачені Договором,  Продавець має право, направивши Покупцю письмове повідомлення, реалізувати Товар (частину Товару), який знаходиться на його зберіганні більше 7 днів, та на який не укладений окремий Договір відповідального зберігання, повернути Покупцю отримані за реалізацію Товару кошти, за мінусом штрафних санкцій та інших витрат, пов’язаних із зберіганням і реалізацією Товару.

4.7. Кожна одиниця Товару, вказана у замовленні або специфікації, якщо інше прямо не вказане в замовленні або специфікації, не являє собою складну річ або комплект товарів. У випадку, коли в окремих одиницях Товару виявлені недоліки, або по окремим одиницям Товару виявлена недопоставка чи прострочення передачі, Покупець має право пред’явити встановлені Законом вимоги (у тому числі відмову від виконання Договору) тільки в частині даної одиниці Товару.
4.8. Продавець має право виконати передачу Товару частинами (етапами), а Покупець, або особа, яка діє від його імені, зобов’язаний прийняти виконання.
4.9. При невиконанні або неналежному виконанні Покупцем, або особою, яка діє від його імені, обов’язків по прийманню Товару, встановлених даним Договором, Продавець відмовляє у виконанні вимог Покупця по недолікам Товару, які повинні були бути своєчасно виявлені в момент передачі Товару Покупцю.
4.10. Здійснення монтажних робіт підтверджується відповідним Актом прийому – передачі виконаних робіт (наданих послуг), який підписується Сторонами (уповноваженими представниками Сторін) та є невід’ємною частиною Договору.

 

 1. ЯКІСТЬ ТОВАРІВ. ГАРАНТІЙНІ УМОВИ

5.1. Продавець за можливості надає на сайті www.grazio.ua дійсну повну інформацію про товари. При цьому Покупець визнає, що можливі розбіжності реальних і представлених на сайті характеристик (відтінки кольору, технічні характеристики тощо) оскільки виробники залишають за собою право змінювати ці характеристики без попереднього повідомлення Продавця.

5.2. Якість товару відповідає технічним умовам, нормам та стандартам заводу-виробника, а також вимогам державного стандарту України до даного виду продукції.
5.3. Якість Товару повинна відповідати зразкам Товару, виставленим у салоні  Продавця (бути не гіршою за якістю, ніж зразки Товару, виставлені у салоні Продавця), а також їх описам на сайті та інших інформаційних матеріалах виробників або Продавця.
5.4. Допускаються незначні відмінності Товару від зразків та між собою по фактурі, відтінку, узору деревини та (або) інші незначні відмінності, пов’язані з неоднорідністю натурального матеріалу, штучним покриттям, який імітує натуральний матеріал. Також, допускаються відмінності від зразка, вказаного в каталозі виробника або Продавця, пов’язані з обмеженнями поліграфічних можливостей. Дверні блоки з натурального масиву деревини, або оздоблені натуральним шпоном, можуть змінювати відтінок через деякий час після розпакування. Покупець згоден з тим, що колір і фактура натуральної деревини є її природними властивостями, у зв’язку з чим паркетна продукція не може бути повністю ідентична за кольором та текстурою, як в рамках однієї партії, так і зразку. Відхилення по сортності, кольору, незначні механічні пошкодження в межах 5% від кількості придбаної паркетної продукції є допустимими та використовуються на підрізку під час улаштування паркетної продукції.

5.5. Допускаються зміни виробником конструкції та комплектації Товару, якщо дані зміни суттєво не впливають на зовнішній вигляд Товару з незмінною його якістю. Товар може потребувати доробки та (або) підгонки елементів конструкцій, під індивідуальні властивості об’єкту Покупця при виконанні монтажних робіт, що не являється недоліком Товару.
5.6. У випадку, складання замовлення безпосередньо зі слів Покупця (при відсутності замірів Продавцем на об’єкті Покупця), Покупець несе відповідальність за правильність вказаних ним розмірів (дверних отворів, тощо). Зміни до Замовлення та/або відмова від Договору та /або Замовлення зі сторони Покупця після його укладення не допускаються.
5.8. Основні правила транспортування та експлуатації міжкімнатних дверей: – двері транспортуються будь-яким транспортом при дотриманні вимог до даного виду транспорту; перед встановленням, двері потрібно залишити в горизонтальному положенні в приміщенні, де вони будуть встановлені, мінімум на 24 години для набуття ними температурного режиму приміщення; – категорично заборонено виконувати роботи по встановленню міжкімнатних дверей в монтажні отвори до закінчення в приміщенні будь-яких опоряджувальних робіт, пов’язаних зі зміною температури або вологості повітря у приміщенні, де будуть встановлюватись дверні блоки, а саме: штукатурки, шпаклівки, пофарбування, поклейки шпалер, обкладки стін або підлоги кахелем та інших робіт; – встановлення міжкімнатних дверей виконується тільки після укладки чистової підлоги; – нормативний температурний режим експлуатації міжкімнатних дверей: від +15 до +30 градусів Цельсія, при відносній вологості повітря 50-60%; – для збереження зовнішнього вигляду, рекомендується періодично застосовувати засоби по догляду за меблями, або використовувати вологі серветки для протирання, не допускається грубий механічний вплив на поверхню дверей, або їх контакт з кислотами, лугами, розчинниками або іншими агресивними речовинами. Крім того, забороняється зберігання вуличних дверей, а також міжкімнатних дверей в приміщеннях, в яких проводяться ремонтні або опоряджувальні роботи.
У випадку порушення Покупцем правил транспортування, складування, монтажу та експлуатації Товару, претензії щодо якості Товару Продавцем не приймаються.

5.9. Вимоги Покупця по недолікам Товару розглядаються у термін до 7 робочих днів з моменту прийняття Продавцем Претензії (присвоєння вхідного номеру з датою для вхідної документації), заповненої Покупцем, з описом недоліків Товару, та при умові надання Покупцем можливості огляду Товару, після чого Покупцю надається письмова відповідь Продавця на претензію Покупця. Строк надання такої відповіді може бути подовжений на строк затримки Покупцем можливості огляду Товару. Повернення на склад Продавця Товару, до якого Покупець пред’являє претензію (що не стосується Товару з прихованими виробничими дефектами, які було неможливо виявити при прийманні Товару), здійснюється силами та за рахунок Покупця, тільки після отримання письмової відповіді Продавця зі згодою на таке повернення та прийняття на склад. Недоліки Товару усуваються протягом 21 календарного дня, але не менше строку, об’єктивно необхідного для усунення даних недоліків. Якщо для усунення недоліків потребується заміна окремих деталей конструкції Товару, то в даному випадку враховується час виготовлення заводом-виробником.

5.10. Упаковка товару повинна відповідати нормам до даного виду промислової продукції України. Товар повинен бути упакований таким чином, щоб запобігати псуванню та знищенню в період доставки його другій Стороні та під час завантажувально-розвантажувальних робіт, за умови дотримання норм та правил перевезення вантажів та завантажувально-розвантажувальних робіт

 1. ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

6.1. Вимоги (претензії) споживачів щодо обміну, розірвання договору, якості, безпеки, гарантійного ремонту та обміну товарів придбаних Покупцем в Інтернет-магазині www.grazio.ua на умовах цього договору, задовольняються Продавцем відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

6.2. Реалізація права Покупця на повернення чи заміну Товару належної якості відбувається протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі (одержання). Обмін Товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також якщо Товар не містить слідів обробки дверного блоку (врізки петель або замків, збирання дверної коробки, підрізання дверного полотна).

6.3. Не підлягає заміні чи поверненню Товар, який виготовлений на індивідуальне замовлення Покупця. Товаром, виготовленим на індивідуальне замовлення вважається товар, який відсутній на складі Продавця та/або Постачальника Продавця на день оформлення замовлення, та виготовляється виключно після оформлення замовлення Покупцем. Крім того, товаром виготовленим на індивідуальне замовлення вважається Товар, виготовлений за індивідуальними розмірами, кольором та/або з іншими індивідуальними властивостями (згідно індивідуального дизайн-проекту, унікального асортименту і в обмеженій кількості) який не може бути передано іншим особам, або може бути проданий лише з суттєвими фінансовими втратами для Продавця.
6.4. Для повернення або заміни Товару, Покупець зобов’язаний пред’явити оригінал чеку або накладної про сплату а також, паспорт. При простроченні строку повернення Товару, Продавець має право відмовити Покупцю у заміні Товару або поверненні коштів за Товар.

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. У випадку порушення умов даного Договору, винна сторона відшкодовує заподіяну з її вини шкоду та сплачує штрафні санкції, передбачені даним розділом Договору та чинним законодавством України.
7.2. Продавець не несе відповідальність за порушення зобов’язань за даним Договором, якщо неналежне виконання обов’язків викликане:
а) документально підтвердженими обставинами, які Продавець об’єктивно не міг передбачити та запобігти (пожежі, повені, землетруси, виробнича або транспортна аварія, страйки, зміна законодавства, затримка у роботі митниці та інше);
б) невиконанням або неналежним виконанням Покупцем зобов’язань по даному Договору (несвоєчасна оплата Товару, затримка або відмова від прийомки Товару);
Обставини, які заважають виконанню зобов’язань, можуть бути заактовані Продавцем, в тому числі, при відсутності Покупця у момент складання Акту, – в односторонньому порядку.
7.3. У випадку порушення Покупцем п. 3.4, він виплачує Продавцю пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ на день розрахунку за кожний день заборгованості, від суми заборгованості.

7.4. У разі, якщо Покупець у строки визначені п. 4.5. даного Договору не забрав Товар або не уклав Договір зберігання і такий  Товар знаходиться на зберіганні Продавця більше 7 днів, Покупець зобов’язаний сплатити Продавцю штраф у розмірі 10 (десяти) процентів вартості Товару.

7.5. Сплата штрафних санкцій, передбачених цим договором, не звільняє винну Сторону від виконання зобов’язаннь по даному Договору.
7.6. У разі дострокового розірвання Даного договору за ініціативою Покупця та/або відмови Покупця від отримання Товару, який зроблений на замовлення, Продавець залишає за собою право залишити 80% (вісімдесят відсотків) за сплачений товар згідно п. 3.3. Договору.

 

 1. УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ, СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ.

ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

8.1. Цей договір укладається (акцептується) шляхом оформлення замовлення на придбання товарів в порядку, що визначений розділом  2  цього договору та оплати такого замовлення згідно умов п. 3.3.  Договору.  Датою укладення цього договору є дата оплати замовлення умов п. 3.3.  Договору.

8.2. Цей договір діє до повного виконання сторонами обов’язків, передбачених цим договором.

8.3. Цей договір є змішаним та містить елементи договорів приєднання, публічного договору, договору купівлі-продажу та договору про надання послуг.

8.4. Покупець підтверджує, що він до укладання цього договору ознайомився з його умовами, що вони йому зрозумілі, та свідомо без примусу уклав цей договір. Покупець шляхом відправлення Продавцю замовлення підтверджує, що Продавець надав Покупцю інформацію передбачену ч. 2 ст. 13 Закону України «Про захист прав споживачів» згідно із чинним законодавством про мови. Покупець підтверджує що до укладення цього Договору Продавець надав йому усю необхідну інформацію про Товар у порядку передбаченому Законом України «Про захист прав споживачів», що забезпечує можливість його свідомого і компетентного вибору, а також ознайомлений з правилами транспортування, зберігання та експлуатації Товару.
8.5.  Оферта (пропозиція на укладення цього договору) діє необмежено в часі з урахуванням умов, що викладені в цій оферті, поки Продавець не припинить її дію або замінить цю пропозицію новою редакцією. Зміна умов пропозиції оферти не має наслідком зміни умов договору, якщо Покупець його уклав до введення в дію таких змін або її припинення.

8.6. Покупець не може пропонувати свої умови, а може лише приєднатися до запропонованої оферти. Цей договір укладається виключно шляхом прийняття (акцепту) Покупцем пропозиції на укладення цього договору, що містить всі умови договору, без укладення єдиного документу, в простій письмовій формі.

Прийняття (акцепт) покупцем запропонованої оферти здійснюється шляхом оплати вартості товару на підставі оформленого замовлення згідно умов п. 3.3.  Договору.

8.7. Дострокова відмова від цього договору та внесення змін до його умов можлива у випадках, передбачених цим договором та чинним законодавством України.

8.8. Покупець, укладаючи цей договір, добровільно дає повну згоду на обробку його персональних даних Продавцем будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, згоду на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, поширення (в тому числі розповсюдження, реалізацію, передачу тощо), знеособлення та знищення його персональних даних з метою виконання цього договору та забезпечення правовідносин податкового, бухгалтерського обліку, статистичної звітності, ведення ділових відносин.

8.9. Покупець, підписанням даного договору, дає свою згоду на отримання від Продавця інформації про проведення майбутніх акцій та розпродажів, які будуть проводитись Продавцем, шляхом направлення Продавцем Покупцю відповідних СМС повідомлень та/або електронних листів. З метою направлення СМС повідомлень та/або електронних листів Покупцю, Продавець має право використовувати будь-які контактні дані (номери телефонів та/або адреси електронної пошти), надані Покупцем при укладанні даного договору.
8.10. Усі спори та розбіжності між Сторонами, які виникли у зв’язку з виконанням даного Договору, і з яких не було досягнуто згоди шляхом переговорів, вирішуються у порядку, передбаченому діючим законодавством України.